Akrobatický Rokenrol - SILUETA PRAHA

 

  
Taneční a sportovní klub Silueta Praha pracující pod DDM Praha 7
nabízí  taneční program pro širokou veřejnost. 

Silueta je soutěžně orientovaný klub, nepořádá však talentové nábory. Filosofií klubu je, že šanci na sobě pracovat a jít za svým tanečním snem má každý. Díky této filosofii se tak klub těší velké členské základně a přátelské atmosféře mezi jejími členy.
Široká nabídka kurzů pak umožní každému najít to, co hledá. Vedle soutěží Silueta také účinkuje na různých akcích a vystoupení u nás, ale i v zahraničí.

Zaměření je velice rozmanité. Děti od 3-5 let nejdříve pracují v přípravkách a později se podle věku a výkonnosti rozřazují do jednotlivých skupin: akrobatického rokenrolu, dívčích rokenrolových formací. Soutěžním rámcem jsou potom kategorie Českého svazu akrobatického Rokenrolu (ČSAR).
Výkonnostně orientované děti mimo pravidelných tréninků a soutěží (dle sezóny 1-3x měsíčně) absolvují prázdninová soustředění a přídavná víkendová soustředení.

 Silueta se svými úspěchy jednoznačně řadí mezi nejúspěšnější kluby v ČR. Pyšní se několika tituly Mistra světa a titulem Mistra Evropy v kategoriích dívčích formací.


Máte-li zájem přivést děti k tanečnímu pohybu a rozvíjet jejich přirozený talent, můžete je přivést
do přípravky1 pro ty nejmenší,
každou středu od 16,00 ve velké tělocvičně v suterénu do DDM Praha 7, Šimáčkova 16.

Děti se zde naučí nejen rytmice, držení rovnováhy, orientaci v prostoru, zaměřime se i na rozvoj motorických schopností, pohyb do hudby a některé základní krokové i pohybové variace, děti se naučí pravidelné docházce do kolektivu bez maminek.

Na přípravku 1 navazuje přípravka 2, každé pondělí a čtvrtek od 15,30 ve 2. patře DDM Praha 7, Šimáčkova 16,
zde děti pilně trénují základní krok a podle zájmu, výkonnosti a talentu pokračují v zádvoních skupinách - dívčích fromacích a nebo párech.
  

KONTAKT
 
Taneční formace:
Lenka HRABOVÁ
tel.: +420 602 667 337
email: hrabova.l@sez
nam.cz

Formace Klánovice:
Bc. Klára MANDLOVÁ

tel.: +420 775 956 657
email: madlovak@seznam.cz

Závodní páry:
Jiří HAIS
tel.: +420 736 536 149
mail.: jiri.hais@gmail.com