Aktuality » Vánoční turnaj Karate Letná

Již třetí ročník oddílového turnaje Karate Letná přivítal v tělocvičně DDM Prahy 7 v Šimáčkově ulici celkem 60 závodníků a dvojnásobek rodičů. Turnaj byl rozdělen do věkových a výkonnostních kategorií tak, aby i přes velký počet přihlášených byl možný co největší počet startů u jednotlivých závodníků a příprava začátečníků na "velké" závody.

Celkem se děti od 4 do 15ti let utkali celkem v patnácti disciplínách - kata (techniky), kumite (boj), opičí dráha a speciální kategorie Ultimátní bojovník s 55 startujícími.

Odměnou pro děti byly sladkosti a drobnosti, speciální medaile Karate Letná, poháry pro vítěze Ultimátního bojovníka a další. V tombole se zase hrálo mimo jiné o pobyt v Itálii, nové kimono, plyšáky a kosmetiku. Všichni začátečníci do sedmi let obdrželi i medaili za účast, odvahu a nasazení na turnaji.

Výsledky nejobsazenější kategorie Ultimátní bojovník, kde se závodilo ve všech disciplínách, se kterými se děti na tréninku setkaly - přerážení desek, protahování, kopy i údary na čas, naše hra Karkulka a další:
1. místo Jonáš Hlavatý (žlutý pásek, profi tým)
2. místo Ema Vršková (bílý pásek, mírně pokročilí)
3. místo Šimon Lakomý (bílý pásek, adept na zařazení do profi týmu)
4. místo Maruška Hlavatá (bez pásku, začátečník, 7 let)

Gratulujeme dětem k podaným výkonům a těšíme se na další závodní příležitosti.