Bejvávalo Obsazeno

Místo konání: Šimáčkova

Dny konání: NE 19:30-21:00

Lidový tanecČíst dále

Akrobatický rokenrol Čt Akrobacie Volno

Místo konání: ZŠ Strossmayerovo nám.

Dny konání: ČT 19:00-21:00

Akrobatický rokenrolČíst dále

Akrobatický rokenrol Čt Tanec Volno

Místo konání: Šimáčkova

Dny konání: ČT 17:00-19:00

Akrobatický rokenrolČíst dále

Akrobatický rokenrol Kapky 1 Volno

Místo konání: ZŠ Bronzová

Dny konání: PO 17:00-19:00

Akrobatický rokenrolČíst dále

Akrobatický rokenrol Kapky 2 Volno

Místo konání: ZŠ Bronzová

Dny konání: ČT 17:00-19:00

Akrobatický rokenrolČíst dále

Akrobatický rokenrol Pá II. Volno

Místo konání: Šimáčkova

Dny konání: PÁ 17:00-20:00

Akrobatický rokenrolČíst dále

Akrobatický rokenrol Po Akrobacie Volno

Místo konání: ZŠ Strossmayerovo nám.

Dny konání: PO 19:00-21:00

Akrobatický rokenrolČíst dále

Akrobatický rokenrol Po Tanec Volno

Místo konání: Šimáčkova

Dny konání: PO 17:00-19:00

Akrobatický rokenrolČíst dále

Akrobatický rokenrol přípravka čt Volno

Místo konání: Šimáčkova

Dny konání: ČT 16:00-17:00

Akrobatický rokenrolČíst dále

Akrobatický rokenrol přípravka po Volno

Místo konání: Šimáčkova

Dny konání: PO 16:00-17:00

Akrobatický rokenrolČíst dále

Akrobatický rokenrol St Volno

Místo konání: Šimáčkova

Dny konání: ST 17:00-19:30

Akrobatický rokenrolČíst dále

Akrobatický rokenrol Út Volno

Místo konání: Šimáčkova

Dny konání: ÚT 16:00-21:00

Akrobatický rokenrolČíst dále

Angels CT Volno

Místo konání: Šimáčkova

Dny konání: ČT 19:30-21:30

Akrobatický rokenrolČíst dále

Angels UT Volno

Místo konání: ZŠ Umělecká

Dny konání: ÚT 17:00-19:00

Akrobatický rokenrolČíst dále

Daisy + Diamonds CT Volno

Místo konání: ZŠ Umělecká

Dny konání: ČT 17:00-19:00

Akrobatický rokenrolČíst dále

Daisy + Diamonds PO Volno

Místo konání: Energym Přívozní

Dny konání: PO 16:30-18:30

Akrobatický rokenrolČíst dále

Daisy + Diamonds UT Volno

Místo konání: ZŠ Tusarova

Dny konání: ÚT 16:30-18:30

Akrobatický rokenrolČíst dále

Flames PA Volno

Místo konání: Klánovice

Dny konání: PÁ 16:00-18:00

Akrobatický rokenrolČíst dále

Flames PO Volno

Místo konání: Klánovice

Dny konání: PO 16:00-18:00

Akrobatický rokenrolČíst dále

Fresh CT Volno

Místo konání: Klánovice

Dny konání: ČT 18:00-20:00

Akrobatický rokenrolČíst dále

Fresh PA Volno

Místo konání: Klánovice

Dny konání: PÁ 16:00-18:00

Akrobatický rokenrolČíst dále

Fresh UT Volno

Místo konání: Klánovice

Dny konání: ÚT 19:00-21:00

Akrobatický rokenrolČíst dále

Mystique CT Volno

Místo konání: Energym Přívozní

Dny konání: ČT 17:30-19:30

Akrobatický rokenrolČíst dále

Mystique PO Volno

Místo konání: ZŠ Umělecká

Dny konání: PO 18:00-20:00

Akrobatický rokenrolČíst dále

Mystique UT Volno

Místo konání: ZŠ Umělecká

Dny konání: ÚT 19:00-21:00

Akrobatický rokenrolČíst dále

Přípravka Klánovice Volno

Místo konání: Klánovice

Dny konání: PO 15:30-16:30

Akrobatický rokenrolČíst dále

Sparkles + Flames CT Volno

Místo konání: Klánovice

Dny konání: ČT 16:00-18:00

Akrobatický rokenrolČíst dále

Sparkles PA Volno

Místo konání: Klánovice

Dny konání: PÁ 14:00-16:00

Akrobatický rokenrolČíst dále

Sparkles UT Volno

Místo konání: Klánovice

Dny konání: ÚT 17:00-19:00

Akrobatický rokenrolČíst dále

Břišní tance pokročilé I. Volno

Místo konání: Šimáčkova

Dny konání: ÚT 17:30-18:45

Břišní tanceČíst dále

Břišní tance pokročilé II. Volno

Místo konání: Šimáčkova

Dny konání: ÚT 18:45-20:00

Břišní tanceČíst dále

Břišní tance začátečnice Volno

Místo konání: Šimáčkova

Dny konání: ST 16:00-17:00

Břišní tanceČíst dále

IRIS - rekreační Volno

Místo konání: Šimáčkova

Dny konání: PÁ 19:00-20:30

Historické a dobové tanceČíst dále

IRIS - skupina Volno

Místo konání: Šimáčkova

Dny konání: ČT 19:00-20:30

Historické a dobové tanceČíst dále

IRIS 1 Volno

Místo konání: Šimáčkova

Dny konání: ST 17:30-19:00

Historické a dobové tanceČíst dále

IRIS 3 Volno

Místo konání: Šimáčkova

Dny konání: ST 19:00-21:00

Historické a dobové tanceČíst dále

Roztleskávačky Junior I Volno

Místo konání: ZŠ Chmelnice

Dny konání: PO 18:00-19:30

RoztleskávačkyČíst dále

Roztleskávačky Junior II Volno

Místo konání: ZŠ Chmelnice

Dny konání: ÚT 18:30-20:30

RoztleskávačkyČíst dále

Roztleskávačky Senior I Volno

Místo konání: ZŠ Chmelnice

Dny konání: PO 19:00-20:30

RoztleskávačkyČíst dále

Roztleskávačky Senior II Volno

Místo konání: ZŠ Chmelnice

Dny konání: ČT 18:00-20:00

RoztleskávačkyČíst dále

Roztleskávačky Youth I Volno

Místo konání: ZŠ Chmelnice

Dny konání: ÚT 17:00-19:00

RoztleskávačkyČíst dále

Roztleskávačky Youth II Volno

Místo konání: ZŠ Chmelnice

Dny konání: ČT 17:00-18:30

RoztleskávačkyČíst dále

Step pokročilí Volno

Místo konání: Šimáčkova

Dny konání: ÚT 19:00-20:30

StepČíst dále

Step začátečníci Volno

Místo konání: Šimáčkova

Dny konání: ÚT 18:00-19:00

StepČíst dále

Salsa pokročilé Volno

Místo konání: Šimáčkova

Dny konání: ST 15:00-16:00

SalsaČíst dále

Salsa pro dívky a maminky Volno

Místo konání: Šimáčkova

Dny konání: ÚT 17:00-18:00

SalsaČíst dále

Salsa přípravka Volno

Místo konání: Šimáčkova

Dny konání: ČT 16:00-17:00

SalsaČíst dále

Salsa s maminkami Volno

Místo konání: Šimáčkova

Dny konání: ČT 17:00-18:00

SalsaČíst dále

Nahoru