Florbal - Hamr pondělí Volno

Místo konání: Hamr Braník

Dny konání: PO 16:00-17:30

FlorbalČíst dále

Florbal - Ohradní úterý I. Volno

Místo konání: Ohradní

Dny konání: ÚT 15:20-16:30

FlorbalČíst dále

Florbal - Ohradní úterý II. Volno

Místo konání: Ohradní

Dny konání: ÚT 16:30-17:45

FlorbalČíst dále

Florbal - Pankrác čtvrtek Obsazeno

Místo konání: TJ Pankrác

Dny konání: ČT 15:00-16:30

FlorbalČíst dále

Florbal - Pankrác středa Volno

Místo konání: TJ Pankrác

Dny konání: ST 15:00-16:30

FlorbalČíst dále

Florbal dorost pátek Volno

Místo konání: ČVUT Pod Juliskou

Dny konání: PÁ 19:30-21:00

FlorbalČíst dále

Florbal dorost pondělí Volno

Místo konání: Děkanka

Dny konání: PO 18:00-19:15

FlorbalČíst dále

Florbal dorost středa Volno

Místo konání: Lyceum Drtinova

Dny konání: ST 18:45-20:15

FlorbalČíst dále

Florbal dorost úterý Volno

Místo konání: Děkanka

Dny konání: ÚT 18:30-19:45

FlorbalČíst dále

Florbal FP PO Volno

Místo konání: ZŠ Františky Plamínkové

Dny konání: PO 16:00-17:00

FlorbalČíst dále

Florbal FP PO 2 Volno

Místo konání: ZŠ Františky Plamínkové

Dny konání: PO 17:00-18:00

FlorbalČíst dále

Florbal FP ST Volno

Místo konání: ZŠ Františky Plamínkové

Dny konání: ST 16:00-17:00

FlorbalČíst dále

Florbal GNŠ PÁ - rekreační Volno

Místo konání: Gymnázium Nad Štolou

Dny konání: PÁ 15:30-16:30

FlorbalČíst dále

Florbal GNŠ ST - rekreační Obsazeno

Místo konání: Gymnázium Nad Štolou

Dny konání: ST 16:15-17:15

FlorbalČíst dále

Florbal Hamr čtvrtek Volno

Místo konání: Hamr Braník

Dny konání: ČT 16:00-17:30

FlorbalČíst dále

Florbal KOR ÚT Obsazeno

Místo konání: ZŠ Korunovační

Dny konání: ÚT 15:45-16:45

FlorbalČíst dále

Florbal Satalice 1 Volno

Místo konání: ZŠ Satalice

Dny konání: ÚT 15:30-16:30

FlorbalČíst dále

Florbal Satalice 2 Volno

Místo konání: ZŠ Satalice

Dny konání: ČT 14:30-15:15

FlorbalČíst dále

Florbal Satalice 3 Volno

Místo konání: ZŠ Satalice

Dny konání: ČT 15:30-16:30

FlorbalČíst dále

Florbal Satalice 4 Volno

Místo konání: ZŠ Satalice

Dny konání: PÁ 13:45-14:30

FlorbalČíst dále

Florbal Satalice 5 Volno

Místo konání: ZŠ Satalice

Dny konání: PÁ 14:30-15:30

FlorbalČíst dále

Florbal Satalice 6 Volno

Místo konání: ZŠ Satalice

Dny konání: PÁ 15:30-16:30

FlorbalČíst dále

Florbal Satalice 7 Volno

Místo konání: ZŠ Satalice

Dny konání: ÚT 20:00-22:00

FlorbalČíst dále

Florbal starší žáci pátek Volno

Místo konání: ČVUT Pod Juliskou

Dny konání: PÁ 18:00-19:30

FlorbalČíst dále

Florbal TGM - mladší Volno

Místo konání: ZŠ TGM

Dny konání: ST 13:45-14:45

FlorbalČíst dále

Florbal TGM - starší Volno

Místo konání: ZŠ TGM

Dny konání: PÁ 13:45-14:30

FlorbalČíst dále

Florbalová liga DDM Volno

Místo konání: Gymnázium Nad Štolou

Dny konání: ÚT 16:30-18:00

FlorbalČíst dále

Badminton - TGM Obsazeno

Místo konání: ZŠ TGM

Dny konání: PÁ 12:45-13:45

BadmintonČíst dále

Badminton GNŠ Obsazeno

Místo konání: Gymnázium Nad Štolou

Dny konání: PÁ 16:30-17:30

BadmintonČíst dále

Badminton TUS Volno

Místo konání: Tusarova

Dny konání: PO 15:45-16:45

BadmintonČíst dále

Stolní tenis Pá I Obsazeno

Místo konání: Šimáčkova

Dny konání: PÁ 15:00-16:00

Stolní tenisČíst dále

Stolní tenis Pá II Obsazeno

Místo konání: Šimáčkova

Dny konání: PÁ 16:00-17:00

Stolní tenisČíst dále

Stolní tenis SEN Volno

Místo konání: Šimáčkova

Dny konání: PO 18:30-20:00

Stolní tenisČíst dále

Stolní tenis St I Obsazeno

Místo konání: Šimáčkova

Dny konání: ST 17:00-18:00

Stolní tenisČíst dále

Stolní tenis St II Obsazeno

Místo konání: Šimáčkova

Dny konání: ST 18:00-19:00

Stolní tenisČíst dále

Malý fotbal Obsazeno

Místo konání: Gymnázium Nad Štolou

Dny konání: PO 16:15-17:15

Sálový fotbalČíst dále

Sálový fotbal Volno

Místo konání: ZŠ TGM

Dny konání: PÁ 13:45-15:00

Sálový fotbalČíst dále

Sportovní hry TUS Volno

Místo konání: Tusarova

Dny konání: PO 16:45-17:45

Sportovní hryČíst dále

Laser game 16 Volno

Místo konání: Mercuria Laser Game - Argentinská 286/38

Dny konání: PO 16:00-17:00

Laser gameČíst dále

Laser game 17 Volno

Místo konání: Mercuria Laser Game - Argentinská 286/38

Dny konání: PO 17:00-18:00

Laser gameČíst dále

Šerm kord P 1 Volno

Místo konání: Šimáčkova

Dny konání: PO 20:00-21:00

ŠermČíst dále

Šerm kord P 2 Volno

Místo konání: Šimáčkova

Dny konání: PO 19:00-20:00

ŠermČíst dále

Šerm kord P 3 Volno

Místo konání: Šimáčkova

Dny konání: PÁ 18:00-19:00

ŠermČíst dále

Šerm kord ZŠ ED Volno

Místo konání: ZŠ Emy Desstinové

Dny konání: ÚT 19:30-20:30

ŠermČíst dále

Šerm mečem Volno

Místo konání: ZŠ Tusarova

Dny konání: ČT 17:00-18:30

ŠermČíst dále

Šerm MP - ml. 1 Volno

Místo konání: Šimáčkova

Dny konání: PO 17:30-18:30

ŠermČíst dále

Šerm MP - ml. 2 Obsazeno

Místo konání: Šimáčkova

Dny konání: PÁ 17:00-18:00

ŠermČíst dále

Šerm MP - ml. 3 Volno

Místo konání: Šimáčkova

Dny konání: ČT 18:00-19:00

ŠermČíst dále

Šerm MP - st. 1 Volno

Místo konání: Šimáčkova

Dny konání: ČT 18:00-19:00

ŠermČíst dále

Šerm P - ml. 1 Obsazeno

Místo konání: Šimáčkova

Dny konání: PO 18:30-19:30

ŠermČíst dále

Šerm Z 1 Volno

Místo konání: Šimáčkova

Dny konání: ÚT 16:30-17:30

ŠermČíst dále

Šerm Z 2 Obsazeno

Místo konání: Šimáčkova

Dny konání: PÁ 16:00-17:00

ŠermČíst dále

Karate A čtvrtek (centrum kumite) Volno

Místo konání: Vodárenská věž

Dny konání: ČT 16:00-17:00

KarateČíst dále

Karate A čtvrtek (DOJO) Volno

Místo konání: Františka Křížka

Dny konání: ČT 17:00-18:00

KarateČíst dále

Karate A pondělí Obsazeno

Místo konání: Františka Křížka

Dny konání: PO 17:00-18:00

KarateČíst dále

Karate A úterý Volno

Místo konání: Františka Křížka

Dny konání: ÚT 19:00-20:00

KarateČíst dále

Karate B čtvrtek (centrum kumite) Volno

Místo konání: Vodárenská věž

Dny konání: ČT 17:00-18:00

KarateČíst dále

Karate B čtvrtek (DOJO) Obsazeno

Místo konání: Františka Křížka

Dny konání: ČT 16:00-17:00

KarateČíst dále

Karate B středa Volno

Místo konání: Františka Křížka

Dny konání: ST 17:00-18:00

KarateČíst dále

Karate B úterý Volno

Místo konání: Vodárenská věž

Dny konání: ÚT 17:00-18:00

KarateČíst dále

Karate C čtvrtek Obsazeno

Místo konání: Františka Křížka

Dny konání: ČT 15:00-16:00

KarateČíst dále

Karate C úterý 16 Obsazeno

Místo konání: Františka Křížka

Dny konání: ÚT 16:00-17:00

KarateČíst dále

Karate C úterý 17 Obsazeno

Místo konání: Františka Křížka

Dny konání: ÚT 17:00-18:00

KarateČíst dále

Karate C úterý 18 Volno

Místo konání: Františka Křížka

Dny konání: ÚT 18:00-19:00

KarateČíst dále

Karate D čtvrtek Volno

Místo konání: Františka Křížka

Dny konání: ČT 14:00-15:00

KarateČíst dále

Karate D pondělí Obsazeno

Místo konání: Františka Křížka

Dny konání: PO 15:00-16:00

KarateČíst dále

Karate D středa Obsazeno

Místo konání: Františka Křížka

Dny konání: ST 15:00-16:00

KarateČíst dále

Karate PROFI 1 pondělí Volno

Místo konání: Františka Křížka

Dny konání: PO 18:00-19:00

KarateČíst dále

Karate PROFI 2 pondělí Volno

Místo konání: Františka Křížka

Dny konání: PO 19:00-20:00

KarateČíst dále

Karate přípravka pondělí Volno

Místo konání: Františka Křížka

Dny konání: PO 14:00-15:00

KarateČíst dále

Karate přípravka středa Volno

Místo konání: Františka Křížka

Dny konání: ST 14:00-15:00

KarateČíst dále

Karate výběr - KATA 1 středa Volno

Místo konání: Františka Křížka

Dny konání: ST 18:00-19:00

KarateČíst dále

Karate výběr - KATA 2 středa Volno

Místo konání: Františka Křížka

Dny konání: ST 19:00-20:00

KarateČíst dále

Karate výběr - KATA 3 čtvrtek Obsazeno

Místo konání: Františka Křížka

Dny konání: ČT 18:00-19:00

KarateČíst dále

Karate výběr - KATA 4 čtvrtek Volno

Místo konání: Františka Křížka

Dny konání: ČT 19:00-20:00

KarateČíst dále

Karate výběr - KUMITE 1 úterý Volno

Místo konání: Vodárenská věž

Dny konání: ÚT 18:00-19:00

KarateČíst dále

Karate výběr - KUMITE 2 úterý Volno

Místo konání: Vodárenská věž

Dny konání: ÚT 19:00-20:00

KarateČíst dále

Karate výběr - KUMITE 3 čtvrtek Volno

Místo konání: Vodárenská věž

Dny konání: ČT 18:00-19:00

KarateČíst dále

Karate výběr - KUMITE 4 čtvrtek Volno

Místo konání: Vodárenská věž

Dny konání: ČT 19:00-20:00

KarateČíst dále

Karate výběr - SEMINÁŘE pátek Volno

Místo konání: Františka Křížka

Dny konání: PÁ 16:00-17:00

KarateČíst dále

Karate začátečníci pondělí Obsazeno

Místo konání: Františka Křížka

Dny konání: PO 16:00-17:00

KarateČíst dále

Karate začátečníci středa Obsazeno

Místo konání: Františka Křížka

Dny konání: ST 16:00-17:00

KarateČíst dále

Karate začátečníci úterý Obsazeno

Místo konání: Vodárenská věž

Dny konání: ÚT 16:00-17:00

KarateČíst dále

Dětská jóga Volno

Místo konání: Šimáčkova

Dny konání: ST 13:00-14:00

Cvičení pro nejmenšíČíst dále

Nerf Volno

Místo konání: Šimáčkova

Dny konání: ÚT 15:00-16:00

NerfČíst dále

Nahoru